| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-1220AS |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
• Υπηρεσίες εξατομίκευσης OEM & ODM διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος
• Επαγγελματική σχεδίαση ειδικά κατασκευασμένη για μπαταρίες ηλεκτρικών οχημάτων
• Προηγμένη τεχνολογία μαλακών διακόπτες για συμπαγές συντελεστή σχήματος και υψηλή απόδοση
• Ολοκληρωμένα συστήματα προστασίας: προστασία από βραχυκύκλωμα, χαμηλή τάση και υπερθερμοκρασία
• Ο ψηφιακός μετρητής με μεγάλη καθυστέρηση εξασφαλίζει αξιόπιστους κύκλους φόρτισης
• Τρία σταδιακή ακολουθία φόρτισης: σταθερό ρεύμα, σταθερή τάση και πλωτή φόρτιση
• Κατάλληλο για πολλαπλές εφαρμογές: κέντρα ελέγχου φόρτισης, λειτουργία εκκίνησης αυτοκινήτου, φόρτιση στο σπίτι και ηλεκτρική ενέργεια εφεδρικής ανάγκης
| Σχήμα | FMA-1220AS |
|---|---|
| Τεχνολογία | AC150V-250V |
| Διορισμένη τάση | 12V |
| Συνεχή ρεύμα φορτίου | 20A±5% |
| Συνεχή τάση φόρτισης | 14.5-14.8V |
| Κύρια τάση | 13.8V |
| Τρόπος φόρτισης | Τρία βήματα |