| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-2430 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
• Υπηρεσίες OEM και ODM διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος
• Η λειτουργία φόρτισης σε τρία στάδια μεγιστοποιεί την απόδοση της μπαταρίας
• Ενσωματωμένη προηγμένη τεχνολογία φόρτισης PWM
• Επαγγελματική σχεδίαση ειδικά κατασκευασμένη για μπαταρίες ηλεκτρικών οχημάτων
• Η προηγμένη τεχνολογία μαλακών διακόπτες εξασφαλίζει συμπαγή μορφή και απλούστευση της εγκατάστασης
• Υψηλή αποδοτικότητα μετατροπής με σταθερό ρεύμα εξόδου
• Ολοκληρωμένα συστήματα προστασίας: προστασία από βραχυκύκλωμα, χαμηλή τάση και υπερθερμοκρασία
• Ο ψηφιακός μετρητής με μεγάλη καθυστέρηση προστατεύει τις μπαταρίες από ζημιές από υπερθέρμανση και απώλεια ηλεκτρολυτών
| Σχήμα | FMA-2420A |
| Τεχνολογία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V ± 10% 50Hz |
| Κατηγορία ισχύος | 24V |
| Συνεχή ρεύμα φορτίου | 20A±5% |
| Συνεχή τάση φόρτισης | 29-29,6V |
| Κύρια τάση | 27.5V |
| Τρόπος φόρτισης | Τρία βήματα |