|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | SAA-D3000BL |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | US $7.96-18.31 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Αυτός ο μετατροπέας 3000W με οθόνη μετατρέπει την ισχύ DC 24V σε AC 220V, παρέχοντας έξοδο τροποποιημένου ημιτονοειδούς κύματος, και περιλαμβάνει θύρα USB DC 5V 1A για ευέλικτη φόρτιση.
• Τεχνολογία αθόρυβης λειτουργίας αεροδιαστημικής ποιότητας με έξυπνο ανεμιστήρα εξοικονόμησης ενέργειας
• Έξυπνο σύστημα εκκίνησης ισχύος
• Προστασία χαμηλής τάσης με ηχητική ειδοποίηση και αυτόματη απενεργοποίηση
• Οθόνη LED για παρακολούθηση κατάστασης σε πραγματικό χρόνο
• Προστασία υπερθέρμανσης με ασφαλή απενεργοποίηση
• Προηγμένη τεχνολογία κατά των παρεμβολών με ολοκληρωμένα κυκλώματα προστασίας
• Κύκλωμα ομαλής εκκίνησης αποτρέπει την αποτυχία ψυχρής εκκίνησης και διαχειρίζεται τις πτώσεις τάσης
| Μοντέλο | SAA-D3000BL |
|---|---|
| Τάση Εξόδου | AC 220V |
| Ισχύς Εξόδου | 1200W |
| Μέγιστη Ισχύς | 2400W |
| Συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Έξοδος USB | DC 5V 1A |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | <0.5A |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Εύρος Τάσης | 21-30V |
| Τάση Συναγερμού | 21V |
| Προστασία Χαμηλής Τάσης | 20V |
| Προστασία Υπέρτασης | 31V |
| Απόδοση | >85% |
| Μέγεθος Προϊόντος | 300*130*70mm |
| Βάρος | 1350g |