|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | SAA-D4000BL |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | US $7.96-18.31 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Τεχνολογία αθόρυβης λειτουργίας αεροδιαστημικής ποιότητας + έξυπνος ανεμιστήρας εξοικονόμησης ενέργειας
Έξυπνο σύστημα εκκίνησης ισχύος
Προστασία χαμηλής τάσης — ηχητικός συναγερμός + αυτόματη απενεργοποίηση
Οθόνη LED για άμεση παρακολούθηση κατάστασης
Θερμική προστασία με αυτόματη ασφαλή απενεργοποίηση
Πλήρη κυκλώματα προστασίας με τεχνολογία κατά των παρεμβολών
Σχεδιασμός ομαλής εκκίνησης αποτρέπει αποτυχία ψυχρής εκκίνησης και διακυμάνσεις τάσης
| Μοντέλο | SAA-D4000BL |
|---|---|
| Τάση Εξόδου | AC 220V |
| Ισχύς Εξόδου | 1400W |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Έξοδος USB | DC 5V 1A |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | <0.5A |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Εύρος Τάσης | 21-30V |
| Τάση Συναγερμού | 21V |
| Προστασία Χαμηλής Τάσης | 20V |
| Προστασία Υπέρτασης | 31V |
| Απόδοση | >85% |
| Μέγεθος Προϊόντος | 310*130*70mm |
| Βάρος | 1500g |