|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποίηση |
| MOQ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | US $84.62 - 86.92 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
多并联逆变器 συμβατότηταΕπιτρέπει ευέλικτη επέκταση του συστήματος με την αύξηση της ζήτησης ηλεκτρικής ενέργειας.
Ενσωματώθηκε σε προηγμένο σύστημα προστασίας., συμπεριλαμβανομένης της προστασίας των απομονωμένων νησιών και της προστασίας των συχνοτήτων, εξασφαλίζει την ασφαλή λειτουργία του ηλεκτρικού δικτύου.
ΧρησιμοποίησηΕιδικά τερματικά, για να βελτιωθεί η αξιοπιστία της σύνδεσης και η ασφάλεια του συστήματος.
Συνδεδεμένη λειτουργίαΓια να μπορούν να λειτουργούν καλύτερα, έτσι ώστε να επιτυγχάνονται υψηλότερες συνολικές ισχύς.
χαμηλή κατανάλωσηΚαι η υψηλή αποδοτικότητα μετατροπής σε συνδυασμό, εξοικονομεί ενέργεια στο μέγιστο.
智能风扇的Η λειτουργία ελέγχεται με έξυπνο τρόπο σύμφωνα με την ισχύ ψύξης και τη θερμοκρασία σε πραγματικό χρόνο.
![]()
| 模型 | Επικαιροποίηση |
| ισχύς εξόδου | 1200瓦 |
| 太阳能 电池板电压 | Vmp:35-39V,Voc:42-45V |
| 推?? 太阳能电池板功率 | 1000-1200瓦 |
| Πεδίο ισχύος MPPT | 30-40伏 |
| 交流 ηλεκτρική τάση | 190-260伏 |
| Δικτυακή συχνότητα | 50 Hz ± 1% |
| συντελεστής ισχύος | > 97,5% |
| Δυνατότητα MPPT | > 99% |
| 总失真 | Λιγότερο από 5% |
| 相移 | Λιγότερο από 2% |
| μετατροπική αποτελεσματικότητα | 85% και άνω |
| 最高 αποδοτικότητα | > 89% |
| προστασία λειτουργία | 交流过/低电压保护, εισαγωγή υψηλής/ χαμηλής ηλεκτρικής πίεσης προστασία, υψηλής θερμοκρασίας προστασία, 孤岛 προστασία, προστασία συχνότητας |
| εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως 45°C |
| 防水等级 | 室内使用設計 |
| Μέθοδος ψύξης | 智能风扇控制 Ο έλεγχος του αερίου |
| 契约权 | 2-3瓦 |
| 展示 | Δείκτη οθόνης LED+LCD |