| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | DC-1220A |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | DC-1220A |
|---|---|
| Τεχνολογία | 180V/240V |
| Τετάρτη | 12V |
| Μέγιστη τάση φόρτισης | 14.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φορτιστή | 20Α |
| Μέθοδος εμφάνισης | Ψηφιακό |
| Συχνότητα εισόδου εναλλακτικού ρεύματος | 47-63Hz |
| Τρόπος φόρτισης | Τρι φάσεις |
| Απόδοση πλήρους φόρτωσης | > 90% |
| Μέγεθος | 52*31*39.5 |
| Ακαθάριστο βάρος/CTN (kg) | 25.5 κιλά |
| Πιστοποίηση | ISO, CTA, CE |