|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-1250A |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Ο φορτιστής μπαταριών μολύβδου της σειράς FMA έχει σχεδιαστεί επαγγελματικά για μπαταρίες ισχύος που χρησιμοποιούνται σε ηλεκτρικά οχήματα και εξοπλισμό.εύκολη εγκατάσταση, υψηλή απόδοση μετατροπής, σταθερό ρεύμα εξόδου, μεγάλη χωρητικότητα, υψηλή αξιοπιστία και μακρά διάρκεια ζωής.
| Σχήμα | FMA-1250A |
|---|---|
| Κανονική συχνότητα | 47-63HZ |
| Τεχνολογία | AC220V±10% 50Hz |
| Διορισμένη τάση | 12V |
| Συνεχή ρεύμα φορτίου | 50A±5% |
| Συνεχή τάση φόρτισης | 14.5-14.8V |
| Κύρια τάση | 14.7V |
| Τρόπος φόρτισης | 4 βήματα |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -40~+105°C |
| Απόδοση πλήρους φορτίου | ≥ 87% |
| Συντελεστής ισχύος | ≥0.85 |
Αντίθετα, η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την επισκευή του φορτιστή, αλλά δεν είναι απαραίτητο να χρησιμοποιείται για την επισκευή του φορτιστή.
Μην χρησιμοποιείτε σε υγρό, υψηλής θερμοκρασίας ή εύφλεκτο/εκρηκτικό περιβάλλον.
Η Sunchonglic είναι ένας καθιερωμένος κατασκευαστής με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στα φωτοβολταϊκά προϊόντα ηλιακής ενέργειας.,Ελεγκτές Ηλιακής φόρτισης, και πλήρη Ηλιακά Συστήματα.
Τα προϊόντα μας έχουν κερδίσει ευρεία αναγνώριση και εμπιστοσύνη από πελάτες σε όλο τον κόσμο, προσαρμόζοντας αποτελεσματικά τις εξελισσόμενες οικονομικές και κοινωνικές απαιτήσεις.Καλούμε θερμά τόσο τους υπάρχοντες όσο και τους δυνητικούς εταίρους να συνεργαστούν μαζί μας για τη δημιουργία εταιρικών σχέσεων για κοινή ευημερία.!