| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-1230A |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Διαθέτει διαδικασία φόρτισης τεσσάρων βημάτων, συμβατή με μπαταρίες AGM, GEL και μολύβδου-οξέος — σχεδιασμένες να είναι ελαφριές και φορητές.
Smart 30A 12V Gel φορτιστής μπαταρίας με έξυπνο τετραφασικό σύστημα φόρτισης σχεδιασμένο για μπαταρίες ηλεκτρικού ρεύματος EV, ενσωματώνοντας τεχνολογία αιχμής μαλακών διακοπτών και ένα πλήρες σετ προστασίας ασφαλείας.
| Μοντέλο | FMA-1230A |
|---|---|
| Ρεύμα φόρτισης | 30Α |
| Τάση εισόδου | AC220V±10% 50Hz |
| Ονομαστική τάση | 12V |
| Ρεύμα σταθερής φόρτισης | 30A±5% |
| Τάση σταθερής φόρτισης | 14,5-14,8V |
| Κυμαινόμενη τάση | 13,8 V |
| Λειτουργία φόρτισης | Τέσσερα βήμα |
Η Sunchonglic είναι επαγγελματίας κατασκευαστής με πάνω από 10 χρόνια τεχνογνωσίας στις ηλιακές φωτοβολταϊκές λύσεις. Το χαρτοφυλάκιο προϊόντων μας περιλαμβάνει ηλιακούς μετατροπείς (υβριδικά μοντέλα), φορτιστές μπαταριών AGM/GEL, ελεγκτές ηλιακής φόρτισης και συστήματα αποθήκευσης ενέργειας μπαταριών gel. Παρέχουμε οικονομικά αποδοτικές, βιώσιμες ενεργειακές λύσεις με βελτιστοποιημένα ευρωπαϊκά δίκτυα διανομής.
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στα Φωτοβολταϊκά Προϊόντα Ηλιακής Ενέργειας. Είμαστε ο αρχικός κατασκευαστής και προγραμματιστής προηγμένων προϊόντων ηλιακής ενέργειας, συμπεριλαμβανομένων υβριδικών ηλιακών μετατροπέων, μετατροπέων ισχύος, φορτιστών μπαταριών, ηλιακών ελεγκτών και πλήρων ηλιακών συστημάτων.
Μοιραστείτε τις απαιτήσεις σας με την ομάδα μας και θα σας προτείνουμε το πιο κατάλληλο προϊόν για τις ανάγκες σας.
Δεχόμαστε T/T και Εμπορική Ασφάλεια μεταξύ άλλων μεθόδων πληρωμής.
Προσφέρουμε διάφορους όρους τιμής, συμπεριλαμβανομένων των EXW, FOB, CIF και άλλων.
Τα προϊόντα μας με την επωνυμία Sunchonglic εξάγονται κυρίως στη Νοτιοανατολική Ασία, την Αφρική και τη Μέση Ανατολή.
Τα προϊόντα μας έχουν κερδίσει ευρεία αναγνώριση και εμπιστοσύνη από τους πελάτες παγκοσμίως, προσαρμόζοντας αποτελεσματικά στις εξελισσόμενες οικονομικές και κοινωνικές απαιτήσεις. Προσκαλούμε εγκάρδια τόσο τους υπάρχοντες όσο και τους πιθανούς εταίρους σε όλο τον κόσμο να συνεργαστούν μαζί μας για τη δημιουργία συνεργασιών για κοινή ευημερία!