| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-1220AS |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Διαθέτει λειτουργία φόρτισης τεσσάρων βημάτων και προστασία αντίστροφης πολικότητας
Ο φορτιστής μπαταρίας μολύβδου-οξέος της σειράς FMA είναι επαγγελματικά σχεδιασμένος για συστήματα μπαταριών ηλεκτρικών οχημάτων, παρέχοντας εξαιρετική απόδοση και απρόσκοπτη συμβατότητα με πακέτα μπαταριών υψηλής χωρητικότητας.
| Μοντέλο | FMA-1220A |
|---|---|
| Ρεύμα φόρτισης | 20Α |
| Τάση εισόδου | AC220V±10% 50Hz |
| Ονομαστική τάση | 12V |
| Ρεύμα σταθερής φόρτισης | 20A±5% |
| Τάση σταθερής φόρτισης | 14,5-14,8V |
| Κυμαινόμενη τάση | 13,8 V |
| Λειτουργία φόρτισης | Τέσσερα βήμα |
Με περισσότερα από 20 χρόνια εμπειρίας στα φωτοβολταϊκά προϊόντα ηλιακής ενέργειας, ειδικευόμαστε στο σχεδιασμό και την κατασκευή λύσεων ηλιακής ενέργειας υψηλής ποιότητας. Το εργοστάσιό μας παράγει μια μεγάλη γκάμα προϊόντων, όπως μετατροπείς ηλιακής ενέργειας, φορτιστές μπαταριών μολύβδου AGM/GEL και ελεγκτές ηλιακής φόρτισης για την κάλυψη οικιακών και εμπορικών αναγκών.
Κατασκευάζουμε Φωτοβολταϊκά Προϊόντα Ηλιακής Ενέργειας για πάνω από 20 χρόνια. Είμαστε ο αρχικός κατασκευαστής και προγραμματιστής προηγμένων προϊόντων ηλιακής ενέργειας, συμπεριλαμβανομένων υβριδικών ηλιακών μετατροπέων, μετατροπέων ισχύος, φορτιστών μπαταριών, ηλιακών ελεγκτών και πλήρων ηλιακών συστημάτων.
Πείτε μας τις απαιτήσεις σας και θα σας προτείνουμε το πιο κατάλληλο προϊόν για τις ανάγκες σας.
Δεχόμαστε T/T, Εμπορική Ασφάλεια και άλλες ασφαλείς επιλογές πληρωμής.
Μπορούμε να εξυπηρετήσουμε τους όρους EXW, FOB, CIF και άλλους διεθνείς εμπορικούς όρους.
Τα προϊόντα μας της επωνυμίας Sunchonglic εξάγονται κυρίως στη Νοτιοανατολική Ασία, την Αφρική και τις περιοχές της Μέσης Ανατολής.
Τα προϊόντα μας, διεθνώς αναγνωρισμένα μέσω μαρτυριών πελατών, προσαρμόζονται προληπτικά στις εξελισσόμενες απαιτήσεις της αγοράς. Καλούμε τους παγκόσμιους εταίρους να δημιουργήσουν στρατηγικές συνεργασίες που προάγουν την κοινή πρόοδο στη βιώσιμη ανάπτυξη.