| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-1210AS |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | FMA-1210AS |
| Τεχνολογία | Εναλλακτικός ρεύμα 150-250V |
| Διορισμένη τάση | 12V |
| Συνεχή ρεύμα φορτίου | 10A ± 5% |
| Συνεχή τάση φόρτισης | 14.5-14.8V |
| Κύρια τάση | 13.8V |
| Τρόπος φόρτισης | Τρία βήματα |