| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-2430A |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | FMA-2430A |
| Τεχνολογία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V ± 10% 50Hz |
| Κατηγορία ισχύος | 24V |
| Συνεχή ρεύμα φορτίου | 30A±5% |
| Συνεχή τάση φόρτισης | 29-29,6V |
| Κύρια τάση | 27.5V |
| Τρόπος φόρτισης | Τρία βήματα |