| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FMA-2420 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | FMA-2420 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC 220V~ ±15% |
| Ονομαστική συχνότητα | 47~63Hz |
| Ρεύμα φόρτισης | 20Α |
| Ονομαστική τάση | 24V |
| Τάση σταθερής φόρτισης | 29-29,6V |
| Κυμαινόμενη τάση | 27,5 V |
| Λειτουργία φόρτισης | Τριών βημάτων |
| Συντελεστής ισχύος | ≥0,85 |
| Αποδοτικότητα πλήρους φορτίου | ≥87% |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40 ~ +105℃ |
| Μηχανικά χτυπήματα & αντισεισμικά | Συμβατό με SAEJ1378 |