| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | Fon-10a+ |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | FON-10A+ |
|---|---|
| Τάση εισόδου | AC 150V-250V 50/60Hz |
| Τάση φόρτισης | 6V/12V |
| Σταθερό ρεύμα φόρτισης | 10A ±10% |
| Τάση φόρτισης σταθερού ρεύματος | 6,8/13,7V ±0,3V |
| Τάση φόρτισης σταθερής τάσης | 7,2/14,4V ±0,4V |
| Διαστάσεις (mm) | 130 * 96 * 60 |
| Βάρος (Kg) | 10.4 |
Αρχική χρέωση:Η ψηφιακή ένδειξη της τρέχουσας τιμής φόρτισης είναι μεγάλη. Καθώς ο χρόνος φόρτισης αυξάνεται, η ένδειξη ρεύματος φόρτισης μειώνεται.
Καθυστερημένη χρέωση:Όταν το ρεύμα φόρτισης είναι μικρότερο από 1A στην ψηφιακή οθόνη, η μπαταρία είναι πλήρως φορτισμένη. Συνεχίστε να επιπλέετε τη φόρτιση για 1-2 ώρες για βέλτιστα αποτελέσματα.
Η Sunchonglic είναι ένας καταξιωμένος κατασκευαστής με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στα φωτοβολταϊκά προϊόντα ηλιακής ενέργειας. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει μετατροπείς ηλιακής ενέργειας, φορτιστές μπαταριών μολύβδου AGM/GEL, ελεγκτές ηλιακής φόρτισης και πλήρη ηλιακά συστήματα.