| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FON-20A+ |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | FON-20A+ |
|---|---|
| Τεχνολογία | AC150V~250V 50/60Hz |
| Δυνατότητα φόρτισης | 12V/24V |
| Συνεχή ρεύμα ρεύμα φόρτισης | 10A±10% |
| Συνεχή τάση φόρτισης ρεύματος | 13.7/27.4V±0.4V |
| Συνεχή τάση Τεχνολογία φόρτισης | 14.4/28.8V±0.4V |
| Μέγεθος (mm) | 185*120*68 |
| Βάρος (kg) | 0.75 |