|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FON-1205B |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | FON-1205B |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 5Α |
| Εφαρμόσιμη τάση μπαταρίας (DC) | 12V |
| Τάση εισόδου | 180V/230V |
| Ονομαστική συχνότητα | 47~63Hz |
| Μέθοδος εμφάνισης | Ενδεικτική λυχνία |
| Αποδοτικότητα πλήρους φορτίου | >90% |
| Λειτουργία φόρτισης | Τριφασικό |