|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FON-1203B |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Διαθέτει τριφασική είσοδο και πρόληψη αφυδάτωσης για μπαταρίες AGM/GEL
Αυτός ο έξυπνος φορητός έξυπνος αυτόματος φορτιστής μπαταριών 12V 3A PWM είναι σχεδιασμένος για μπαταρίες AGM/GEL. Εξοπλισμένο με τριφασική είσοδο, ευρεία συμβατότητα, τεχνολογία κατά της αφυδάτωσης και λειτουργίες παρακολούθησης σε πραγματικό χρόνο, παρέχει μέγιστο ρεύμα φόρτισης 5-6Α σε ονομαστική τάση εισόδου 150-240V.
Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία φόρτισης PWM, ο φορτιστής απενεργοποιείται αυτόματα μόλις η μπαταρία φτάσει σε πλήρη φόρτιση για να αποφευχθεί η υπερφόρτιση. Η οθόνη LCD εμφανίζει συνεχώς την τάση φόρτισης, την υπολειπόμενη χωρητικότητα της μπαταρίας και το ρεύμα φόρτισης σε πραγματικό χρόνο. Με την αυτόματη ανίχνευση μπαταριών, αξιολογεί έξυπνα την κατάσταση της μπαταρίας και λειτουργεί με διάφορους τύπους μπαταριών, όπως μπαταρίες gel, μολύβδου οξέος και μπαταρίες που δεν χρειάζονται συντήρηση.
| Μοντέλο | FON-1203B |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 3Α |
| Εφαρμόσιμη τάση μπαταρίας (DC) | 12V |
| Τάση εισόδου | 180V/230V |
| Ονομαστική συχνότητα | 47~63Hz |
| Μέθοδος εμφάνισης | Ενδεικτική λυχνία |
| Αποδοτικότητα πλήρους φορτίου | >90% |
| Λειτουργία φόρτισης | Τριφασικό |
Ως κορυφαίος παραγωγός ηλιακών φωτοβολταϊκών λύσεων με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, οι εγκαταστάσεις μας ειδικεύονται στην κατασκευή εξοπλισμού υψηλής ποιότητας, συμπεριλαμβανομένων ηλιακών μετατροπέων, συστημάτων φόρτισης μπαταριών AGM/GEL και προηγμένων ελεγκτών φόρτισης. Οι λύσεις με την επωνυμία Sunchonglic εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση για τις ενεργειακές σας ανάγκες.
Η τεχνική μας ομάδα παρέχει εξατομικευμένες διαμορφώσεις ενέργειας με λεπτομερείς οδηγίες εγκατάστασης και ανταποκρινόμενη υποστήριξη μετά την πώληση.
Τα προϊόντα μας αναγνωρίζονται ευρέως και εμπιστεύονται οι πελάτες σε όλο τον κόσμο, καλύπτοντας συνεχώς μεταβαλλόμενες οικονομικές και κοινωνικές ανάγκες. Καλωσορίζουμε ειλικρινά νέους και υπάρχοντες πελάτες να επικοινωνήσουν μαζί μας για μελλοντικές επιχειρηματικές σχέσεις και αμοιβαία επιτυχία!