|
|
| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FON-1206D |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $3.18-22.42 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
Φορητός φορτιστής μπαταριών 12V 6A Smart PWM - Τριφασική είσοδος, Πρόληψη αφυδάτωσης για μπαταρίες AGM/GEL
Αυτός ο έξυπνος φορητός έξυπνος αυτόματος φορτιστής μπαταριών 12V 6A PWM είναι ειδικά σχεδιασμένος για μπαταρίες AGM και GEL. Διαθέτοντας τριφασική είσοδο, ευρεία συμβατότητα, τεχνολογία κατά της αφυδάτωσης και δυνατότητες παρακολούθησης σε πραγματικό χρόνο, παρέχει μέγιστο ρεύμα φόρτισης 5-6Α υπό ονομαστική τάση εισόδου 150-240 V.
Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία φόρτισης PWM, ο φορτιστής σταματά αυτόματα τη φόρτιση μόλις φορτιστεί πλήρως η μπαταρία, αποτρέποντας την υπερφόρτιση. Η οθόνη LED προσφέρει προβολή σε πραγματικό χρόνο της τάσης φόρτισης, της υπολειπόμενης χωρητικότητας της μπαταρίας και του ρεύματος φόρτισης. Με την αυτόματη ανίχνευση μπαταρίας, αξιολογεί έξυπνα την κατάσταση της μπαταρίας και είναι συμβατή με διάφορους τύπους μπαταριών, συμπεριλαμβανομένων μπαταριών gel, μολύβδου και μπαταριών που δεν χρειάζονται συντήρηση.
| Μοντέλο | FON-1206D |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 6Α |
| Μέγιστη τάση φόρτισης | 14,7 V |
| Εφαρμόσιμη τάση μπαταρίας (DC) | 12V |
| Τάση εισόδου | 110V/250V |
| Ονομαστική συχνότητα | 47~63Hz |
| Μέθοδος εμφάνισης | Ψηφιακός σωλήνας LED |
| Αποδοτικότητα πλήρους φορτίου | >90% |
| Λειτουργία φόρτισης | Τριφασικό |
Ως κορυφαίος παραγωγός ηλιακών φωτοβολταϊκών λύσεων με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, οι εγκαταστάσεις μας ειδικεύονται στην κατασκευή εξοπλισμού υψηλής ποιότητας, συμπεριλαμβανομένων ηλιακών μετατροπέων, συστημάτων φόρτισης μπαταριών AGM/GEL και προηγμένων ελεγκτών φόρτισης. Οι λύσεις με την επωνυμία Sunchonglic εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση για τις ενεργειακές σας ανάγκες.
Η τεχνική μας ομάδα παρέχει εξατομικευμένες διαμορφώσεις ενέργειας με λεπτομερείς οδηγίες εγκατάστασης και ανταποκρινόμενη υποστήριξη μετά την πώληση.
Τα προϊόντα μας αναγνωρίζονται ευρέως και εμπιστεύονται οι πελάτες σε όλο τον κόσμο, καλύπτοντας συνεχώς μεταβαλλόμενες οικονομικές και κοινωνικές ανάγκες. Καλωσορίζουμε ειλικρινά νέους και υπάρχοντες πελάτες να επικοινωνήσουν μαζί μας για μελλοντικές επιχειρηματικές σχέσεις και αμοιβαία επιτυχία!