| Ονομασία μάρκας: | Sunchonglic |
| Αριθμός μοντέλου: | FS-150Α |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | US $7.96-18.31 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | FS-150A |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 220V εναλλασσόμενη |
| Σχήμα κύματος εξόδου | Τροποποιημένη μορφή κύματος sinus |
| Κατηγορία ισχύος | 150VA |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 12V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Εφαρμογή | Οικιακή συσκευή, αυτοκίνητο, κλπ. |